Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

TESTY

TERAPIE

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Informacje prawne

Prawa autorskie

 

Copyright © 2018 Klinika BioTerapii. Wszystkie prawa zastrzeżone. Wszystkie teksty, zdjęcia, grafika na stronie internetowej Klinika BioTerapii stanowią wyłączną własność autora oraz podlegają ochronie przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej. Zabronione jest wszelkie kopiowanie tych obiektów w celach komercyjnych lub w celu dalszego rozpowszechniania, nie dozwolone jest także ich modyfikowanie lub umieszczanie na innych stronach internetowych bez pisemnej zgody autora. 

 

Wyłączenie Odpowiedzialności

 

Informacje zawarte w serwisie Klinika BioTerapii mają jedynie charakter edukacyjny, zawierają wyłącznie treści o charakterze ogólnym i nie mogą być traktowane jako konsultacja. Wyrażone tu opinie nie stanowią porady lekarskiej i nie mogą jej zastąpićAutor i wydawca serwisu nie może odpowiadać za błędy wynikające z zastosowania informacji zawartych w tym serwisie, lub brakiem zastosowania się do nich. Zawarte w serwisie Klinika BioTerapii informacje są jedynie wyrazem poglądów autora. Dołożono wszelkich starań, aby informacje zawarte w tym serwisie, zostały podane właściwie. Jednak jakiekolwiek wykorzystywanie lub stosowanie preparatów, leków i środków wymienionych w niniejszym serwisie odbywać się może jedynie po wcześniejszej konsultacji z lekarzem i zapoznaniu się z informacją dołączoną do każdego preparatu lub leku. Klinika BioTerapii zastrzega sobie prawo do zmiany treści zawartych w serwisie.

 

Porady, które są udostępniane w serwisie Klinika BioTerapii powinny być szczegółowo analizowane, porównywane z własnym przypadkiem, ewentualnie konfrontowane z innymi podobnymi publikacjami i dopiero, gdy będą one przedstawiały się jako odpowiednie w danym przypadku, wprowadzane w życie. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecana jest konsultacja lekarska. 

 

W naszej stronie Klinika BioTerapii znajdziecie Państwo również linki do innych stron internetowych. Nie mamy żadnego wpływu na ukształtowanie i zawartość stron, które Państwo odwiedzacie poprzez te linki. Dlatego też nie możemy przejąć odpowiedzialności za aktualność, poprawność, kompletność lub jakość zamieszczonych tam informacji.  

 

 

Copyright © 2018-2024 Klinika BioTerapii

Biorezonans Białystok
Klinika Bioterapii Biorezonans Białystok