Usuwanie pasożtów i patogenów metodą biorezonansu w Białymstoku

Skuteczne usuwanie pasożytów i innych patogenów, metodą biorezonansu

 

Diagnostyka przy pomocy aparatury biorezonansowej daje możliwość ustalenia jakie dokładnie obciążenia / patogeny znajdują się w organizmie pacjenta. Po wykonaniu Testu Identyfikacyjnego lub testów poszczególnych grup patogenów mamy dokładny obraz stanu naszego organizmu. Terapia zostaje idywidualnie dobrana biorąc pod uwagę nie tylko samo usunięcie patogenu, ale również wspamaganie oragnizmu.

 

Usuwanie obciążeń / patogenów polega na przeprowadzeniu serii terapii biorezonansowych odpowiednio dobranych do danego obciążenia oraz indywidualnych potrzeb pacjenta. Terapia jest precyzyjna, bezbolesna i bezinwazyjna.

 

Terapia to nie tylko wyeliminowanie obciążających nasz organizm bakterii, wirusów czy pasożytów, ale także usunięcie toksyn, wspomaganie układu nerwowego, narządów ruchu, stawów czy mięśni. Wszystko dobrane indywidualnie w zależności od usuwanego patogenu i stanu zdrowia pacjenta.

 

Ilość zabiegów zwykle wynosi od 3 do 6 i jest wykonywana w 5 - 7 dniowych odstępach. Po ostatnim zabiegu wykonywany jest bezpłatnie test sprawdzający stan obciążenia danym patogenem.

 

! Nie można poddać się terapii  i odczulaniu tego samego dnia.

 

! W ciągu całej doby, po terapii należy wypić od 1,5 do 2 litrów wody mineralnej. Nie powinno się w tym okresie pić kawy, mocnej herbaty, napojów alkoholowych, palić papierosów.

 

! Przeciwwskazaniem terapii jest ROZRUSZNIK SERCA, CIĄŻA ORAZ IMPLANT ELEKTRONICZNY.

 

 

 

 

 

Terapie medycyny komplementarnej takie jak biorezonans, homeopatia, akupunktura i inne metody medycyny holistycznej nie zapewniają 100% skuteczności. Skuteczność tych metod to zawsze kwestia indywidualna i zależy od konkretnego schorzenia, organizmu pacjenta oraz jego sumiennego stosowania się do zaleceń terapeuty. W medycynie konwencjonalnej nie była przedmiotem badań naukowych i w Polsce nie jest jeszcze rozpoznawalna.

chcę się umówić!

Usługi - Usuwanie obciążeń / patogenów 

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku

TERAPIE

DIAGNOSTYKA

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku
Klinika Bioterapii Biorezonans Białystok
Biorezonans Białystok

Copyright © 2018-2019 Klinika BioTerapii