Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

TESTY

TERAPIE

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Usługi - Usuwanie obciążeń / patogenów 

chcę się umówić!

Skuteczne usuwanie pasożytów i innych patogenów, metodą biorezonansu

 

Diagnostyka przy pomocy aparatury biorezonansowej daje możliwość ustalenia jakie dokładnie obciążenia / patogeny znajdują się w organizmie pacjenta. Po wykonaniu indywidualnie dobranych testów mamy dokładny obraz stanu naszego organizmu. Terapia zostaje idywidualnie dobrana biorąc pod uwagę nie tylko samo usunięcie patogenu, ale również wspamaganie oragnizmu.


Od czego zacząć diagnostykę stanu organizmu ? :

 

Diagnostykę stanu zdrowia zalecamy zacząć od Testu identyfikacyjnego lub Panelu Obciążeń (bakterie, wirusy, grzyby, pasożyty). Jest to jedna z najszybszych metod  wykrycia zmian chorobowych i głównych obciążeń organizmu. Z tego testu dowiemy się co dzieje się w organizmie pacjenta i jakie obciążenia są najbardziej wyniszczające. Jest to najlepszy sposób na wyznaczenie kierunku dalszej terapii. 

 

Rozpoczęcie terapii: 

 

Usuwanie obciążeń / patogenów polega na przeprowadzeniu serii terapii biorezonansowych odpowiednio dobranych do danego obciążenia oraz indywidualnych potrzeb pacjenta. Terapia jest precyzyjna, bezbolesna i bezinwazyjna.

 

Terapia to nie tylko wyeliminowanie obciążających nasz organizm bakterii, wirusów czy pasożytów, ale także usunięcie toksyn, wspomaganie układu nerwowego, narządów ruchu, stawów czy mięśni. Wszystko dobrane indywidualnie w zależności od usuwanego patogenu i stanu zdrowia pacjenta.

 

Ilość zabiegów zwykle wynosi od 3 do 8 (na jedną grupę patogenów) i jest wykonywana w 5 - 7 dniowych odstępach. Po ostatnim zabiegu wykonywany jest bezpłatnie test sprawdzający stan obciążenia danym patogenem.

 

Terapie na różnego rodzaju schorzenia przewlekłe powinny odbywać się raz w tygodniu, maksymalnie co 7 dni, na stany ostre co 1-3 dni. Ilość wizyt zależna jest od stanu pacjenta i celu terapii, od 5 do około 10 terapii. Jedna terapia trwa od 40 minut (np. odczulanie) do 1,5 godziny (np. wspomaganie przy chorobach przewlekłych), jest to indywidualnie dobierane do potrzeb pacjenta. 

 

! Po każdej sesji terapeutycznej zalecane jest picie większej ilości wody niegazowanej (najlepiej 1,5 -2l) w ciągu 24h. Powinna to być to woda jak najlepszej jakości o niskim stopniu zmineralizowania, by jak najlepiej mogła wypłukać z organizmu wszystkie usuwane toksyny. Dla lepszych efektów terapii zaleca się by w dniu zabiegu oraz w ciągu 24h po, powstrzymać się od spożywania używek tj. kawa, herbata, alkohol.

 

! Nie można poddać się terapii  i odczulaniu tego samego dnia.

 

! W ciągu całej doby, po terapii należy wypić od 1,5 do 2 litrów wody mineralnej. Nie powinno się w tym okresie pić kawy, mocnej herbaty, napojów alkoholowych, palić papierosów.

 

! Przeciwwskazaniem terapii jest ROZRUSZNIK SERCA, CIĄŻA ORAZ IMPLANT ELEKTRONICZNY.

 

 

 

 

 

Terapie medycyny komplementarnej takie jak biorezonans, homeopatia, akupunktura i inne metody medycyny holistycznej nie zapewniają 100% skuteczności. Skuteczność tych metod to zawsze kwestia indywidualna i zależy od konkretnego schorzenia, organizmu pacjenta oraz jego sumiennego stosowania się do zaleceń terapeuty. W medycynie konwencjonalnej nie była przedmiotem badań naukowych i w Polsce nie jest jeszcze rozpoznawalna.

Usuwanie pasożtów i patogenów metodą biorezonansu w Białymstoku

Copyright © 2018-2024 Klinika BioTerapii

Biorezonans Białystok
Klinika Bioterapii Biorezonans Białystok