Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i Medycyny naturalnej w Białymstoku

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

TESTY

TERAPIE

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i Medycyny naturalnej w Białymstoku

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Usługi - Terapia odchudzająca

chcę schudnąć!

Terapia odchudzająca w gabinecie biorezonansu

 

Trzymasz dietę i regularnie ćwiczysz, a pomimo to masz nadal problem za zrzuceniem nadmiernych kilogramów? W naszym gabinecie medycyny naturalnej możemy znaleźć źródło problemu.

 

Otyłość i nadwaga dotyczą już ponad połowy dorosłych Polaków, a także ponad 20% dzieci i młodzieży. Nie jest to jedynie problem wizualny lecz również zdrowotny. W sutek otyłości jesteśmy narażeni na poważne choroby tj.: choroby układu krążenia (miażdżyca, nadciśnienie tętnicze), układu kostnego (bóle kręgosłupa, choroba zwyrodnieniowa stawów), choroby metaboliczne (insulinoodporność, cukrzyca typu 2), choroby nerek, kamica żółciowa, nowotwory i inne choroby jelit, problemy z układem płciowym i moczowym.

 

Odchudzanie jest to proces długi i niekiedy bardzo trudny. O skuteczności decyduje odnalezienie przyczyn nadwagi: czynniki psychologiczne, nieprawidłowe funkcjonowanie niektórych narządów, zaburzenia metabolizmu czy zaburzenia układu hormonalnego.

 

Biorezonans skuteczny w terapii odchudzającej.

 

Cała terapia opiera się na działaniu kompleksowym i wieloetapowym:

 

 • I etap jest to diagnostyka stanu organizmu plus ewentualne usuwanie obciążeń
 • II etap są to cykle terapeutyczne obejmujące precyzyjnie dopasowane programy (około 8-10 sesji), które odbywają się na początku co 3-4 dni a później 1 raz w tygodniu.
 • III etap jest etapem podtrzymującym i są to sesje raz w miesiącu.

 

Programy terapeutyczne w cyklu terapii obejmują:

 

 • redukcja uciążliwego uczucia głodu i łaknienia na słodycze
 • przyspieszenie metabolizmu
 • przyspieszenie spalania tłuszczów
 • detoks organizmu (usuwanie blokad i toksyn)
 • regulacja zaburzeń hormonalnych na różnym tle
 • regulacja równowagi kwasowo-zasadowej
 • usprawnienie perystaltyki jelit
 • wspomaganie rozpadu komórek tłuszczowych

 

Oczywiście oprócz samej terapii istotnym elementem jest zachowanie odpowiedniej diety. U niektórych pacjentów może wystąpić nagły spadek wagi w krótkim czasie, ale skuteczność odchudzająca nie jest gwarantowana w każdym przypadku.

 

Terapia odchudzająca w gabinecie biorezonansu jest uzupełniona w Bicom Chip, który podtrzymuje i przedłuża efekty terapii. Zapisywany jest na nim magnetyczny wzór częstotliwości (BMF) oraz dynamiczny pakiet mikroimpulsów (DMI) zastosowany podczas każdej sesji. Plaster z chipem zostaje przyklejony w miejsce wskazane przez terapeutę. Bicom Chip oddziałuje na organizm pomiędzy spotkaniami i nawet trzy tygodnie po zakończeniu całego cyklu.

 

! W ciągu całej terapii należy wypijać od 1,5 do 2 litrów wody mineralnej gdyż zachodzą intensywne procesy mające na celu oczyszczenie organizmu z toksyn.

 

! W ciągu 24h po sesji nie powinno się pić kawy, mocnej herbaty, napojów alkoholowych, palić papierosów. Substancje te negatywnie wpływają na procesy biochemiczne w organizmie, co może obniżyć skuteczność terapii. 

 

 

 

 

 

 

Terapie medycyny komplementarnej takie jak biorezonans, homeopatia, akupunktura i inne metody medycyny holistycznej nie zapewniają 100% skuteczności. Skuteczność tych metod to zawsze kwestia indywidualna i zależy od konkretnego schorzenia, organizmu pacjenta oraz jego sumiennego stosowania się do zaleceń terapeuty. W medycynie konwencjonalnej nie była przedmiotem badań naukowych i w Polsce nie jest jeszcze rozpoznawalna.

Skuteczne odchudzanie, podnoszenie metabolizmu metodą biorezonansu w Bałymstoku

Copyright © 2018-2024 Klinika BioTerapii

Biorezonans Białystok
Klinika Bioterapii Biorezonans Białystok