Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i Medycyny naturalnej w Białymstoku

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

 Regulamin

 

 

 1. Niniejszy regulamin określa zasady przyjęć w Klinice BioTerapii i dokonywania rezerwacji terminów wizyt poprzez stronę klinikabioterapii.pl lub przez telefoniczną rejestrację.
 2. Rezerwacji terminu wizyty można dokonać przez Internet, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo rezerwacji można dokonać dzwoniąc w godzinach jej pracy - numer jest podany na stronie Kliniki BioTerapii.
 3. Warunkiem przyjęcia rezerwacji jest poprawne wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza rezerwacji udostępnionego na stronie klinikibioterapii.pl. Po dokonaniu rezerwacji na adres poczty elektronicznej przyjdzie mail z potwierdzeniem rezerwacji, co oznacza, że wizyta została przyjęta. Jeśli wizyta jest umawiana poprzez kontakt telefoniczny z rejestracją, to warunkiem jej przyjęcia jest podanie swoich danych i wybór terminu wizyty.
 4. Klinika BioTerapii ma prawo anulować rezerwację, jeśli Pacjent nie pojawi się na wizycie o wyznaczonej godzinie i kontakt na podany przez Pacjenta numer telefonu nie będzie możliwy.
 5. Klinika BioTerapii ma prawo anulować rezerwację w przypadku sytuacji nie przyjścia na umówiony terminy poprzedniej wizyty.
 6. Jeśli wizyta nie odbędzie się z przyczyn leżących po stronie Kliniki, zostanie umówiony nowy termin wizyty.
 7. Po zaakceptowaniu lub anulowaniu rezerwacji Pacjent otrzymuje automatyczne powiadomienie wysyłane listem elektronicznym na podany naszej rejestracji lub w formularzu internetowym adres email.
 8. Umówioną wizytę można odwołać, najpóźniej 24 godziny przed wizytą, wyłącznie przez jedną z opcji: kliknięcie opcji anulacji wizyty w mailu potwierdzającym wizytę lub pod numerem telefonu +48 607 324 282.
 9. Jeśli Pacjent anuluje wizytę lub zmieni jej termin po przekroczeniu 24 godzin przed sesją, to taka wizyta jest płatna – pełna stawka za daną wizytę, 150zł. Podobnie, jeśli Pacjent nie pojawi się na wizycie i nie anuluje jej, to ponosi pełny koszt za wizytę 150zł.
 10. Dokładamy wszelkich starań, aby wizyty odbywały się w wyznaczonym czasie, jednak w szczególnych okolicznościach mogą się wydłużać. Prosimy o wyrozumiałość w razie ewentualnych kilkunastominutowych opóźnień.
 11. Ceny znajdujące się w formularzu rezerwacji wyrażone są w złotych polskich.
 12. Płatność za wizytę regulowana jest na miejscu w Klinice lub przelewem na konto bankowe w razie anulowania po przekroczeniu 24 godzin. Numer konta: PL 68 1050 1823 1000 0097 0498 0391
 13. Warunkiem rezerwacji terminu wizyty jest zapoznanie się przez Pacjenta z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień.
 14. Możliwe są zmiany niniejszego Regulaminu. Rezerwacje złożone przed wejściem w życie zmian Regulaminu będą realizowane według dotychczasowych postanowień Regulaminu.
 15. Klinika BioTerapii jest prowadzona przez Małgorzatę Miąszkiewicz, z siedzibą przy ul. Antoniukowskiej 20A m.53 w Białymstoku –  NIP: 9661540488.
 16. Reklamacje można składać na adres e-mail kontakt@klinikabioterapii.pl. Wniosek reklamacyjny zostanie rozpatrzony do 30 dni.

 

 

Regulamin

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i Medycyny naturalnej w Białymstoku

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

TESTY

TERAPIE

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i Medycyny naturalnej w Białymstoku

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Copyright © 2018-2024 Klinika BioTerapii

Biorezonans Białystok
Klinika Bioterapii Biorezonans Białystok