Klinika Bioterapii Biorezonans Białystok
Biorezonans Białystok

Copyright © 2018-2021 Klinika BioTerapii

Test hormnalny, metodą biorezonansu

 
Diagnostyka przy problemach z zajściem w ciążę.


Z problemem bezpłodności lub niepłodności w dzisiejszych czasach zmaga się coraz więcej par. Tradycyjne zabiegi i metody medycyny konwencjonalnej bywają drogie, uciążliwe i niestety często mało skuteczne. Pary są gotowe na wiele wyrzeczeń i często nie małe koszty by doświadczyć cudu narodzin. Jednakże to nie zawsze przynosi upragniony skutek. Po wykluczeniu podstawowych przeszkód biologicznych tj. niedrożne jajowody, endometrioza, torbiele lekarze najczęściej wprowadzają bardzo inwazyjne metody, zęsto zaburzające równowagę organizmu. Zapominaja lub bagatelizują kilka podstawowych kwesti, które są bardzo istotne z punktu widzenia medycyny holistycznej. 

 

pozostają nam do zastanowienia kwestie równie istotne, ale często przez lekarzy medycyny konwencjonalnej bagatelizowane.

 

 

dotyka coraz więcej osób. Pary niemogące doświadczyć cudu narodzin własnego i często bardzo długo wyczekiwanego dziecka gotowe są na wiele wyrzeczeń. W wielu przypadkach droga do upragnionego szczęścia jest długa i kręta. Wiele bolesnych zabiegów, długotrwałe i drogie leczenie nie zawsze przynosi skutek i pozostajemy z pytaniem „dlaczego?” Tymczasem po wykluczeniu wszystkich przeszkód biologicznych tj. niedrożne jajowody, endometrioza, torbiele, pozostają nam do zastanowienia kwestie równie istotne, ale często przez lekarzy medycyny konwencjonalnej bagatelizowane.

 

Bezpłodność czy niepłodność?

 

Bezpłodność jest to stan nieodwracalny, natomiast niepłodność może być stanem przejściowym w zależności od zdiagnozowania możliwych jej przyczyn oraz dobrania odpowiedniego leczenia. 

 

 

Niepłodność - jakie są jej przyczyny?

 

Z dotychczasowych badań wynika, że niepłodność w równym stopniu dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn (po 45%), w 10% przypadków, natomiast trudno jest wskazać jej źródło.

 

Przyczyn niepłodności jest wiele i są złożone. Żyjemy szybko, obciążenie mnóstwem obowiązków nie mamy czasu zadabać o chwilę dla siebie, nie mamy czasu na ruch czy zdrową dietę, nie wspominając już o używkach jak kawa, alkohol czy papierosy. W oragizmie pod wpływem ciągłego stresu i złej diety powstaje szereg zmian co prowadzi np. do zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet jak i u mężczyzn.  

 

Dodatkowymi czynnikami mogącymi leżeć u źródła niepłodności są wszelkiego rodzaju obciążenia. 

 

Obciążenia organizmu u podłoża niepłodności

 

Obciążenia organizmu patogenami takimi jak pasoży, bakterie, wirusy czy grzyby często bardzo mocno zaburzają równowagę organizmu.
Niestety w tych przypadkach testy laboratoryjne sa rzadko w stanie dokładnie wykryć czym nasz organizm jest obciążony. Badania w kierunku obecności pasożytów są skuteczne jedynie kilku/kilkunastu procentach, często wynik jest fałszywie negatywny.

Podobne problemy dotyczą diagnozowania bakterii czy wirusów odpowiedzialnych za częste poronienia czy uszkodzenia płodu takie jak Chlamydia Trachomatis, Toxoplazmoza, Cytomegalia,  Rzęsistek Pochwowy ( zajmujący prostatę i pęcherzyki nasienne, znacznie obniżając jakość spermy) lub rzeżączka.

 

Testy rozpoczynamy od wykonania Panelu obciążeń, w ten sposób będziemy w stanie dokładnie określić jakie obciążenia (pasożyty, bakterie, wirusy i grzyby) występują w organiźmie. Najlepiej jest testować oboje partnerów.

Następnie wszystkie obciążenia są usuwane w seriach po 6-8 spotkań raz w tygodniu. Jeden cykl na jeden rodzaj obciążeń, zaczynając zwykle od pasożytów, następnie grzyby, bakterie i wirusy. Następnym ważnym elementem całej terapii jest sprawdzenie odpowiedzi autoimmunologicznej na partnera, choć wydaje się to nieprawdopodobne to zdaża się dość często. 

 

W naszej ofercie mamy kilkadziesiąt patogenów (pasożytów, bakterii, wirusów i grzybów), które jesteśmy w stanie zbadać i określić czy obciążają one organizm pacjenta, a w efekcie powodują bezpłodność. Wykryte obciążenia mogą być skutecznie usuwane w trakcie serii zabiegów biorezonansowych z pełną skutecznością! Wykonanie testów zalecane jest oboju partnerom.

Po wykonaniu testów sprawdzających obciążenia naszego organizmu kolejnym istotnym krokiem jest sprawdzenie przy użyciu aparatu Bicom Optima reakcji naszego układu immunologicznego na partnera. Może wydawać się to niewiarygodnym stwierdzeniem, ale często jest tak, że organizm partnera działa na organizm partnerki jak alergen. W takich przypadkach wykonywane są odpowiednie terapie, 3 wizyty w odstępach kilkudniowych i szanse na prawidłową ciążę zwiększają się.

 

Dieta!
Codziennie spożywany przez nas pokarm, którego nie toleruje nasz organizm. Układ immunologiczny, który powinien zająć się obroną lub niszczeniem wirusów, grzybów, bakterii czy pasożytów, skupia całą swoją uwagę i siłę na walkę z cząsteczką niestrawionego pokarmu. To swoiste odwrócenie uwagi limfocytów od ich podstawowego zadania, prowadzi w konsekwencji do licznych zaburzeń na poziomie komórkowym co może powodować niepłodność. Równowaga całego organizmu zostaje zaburzona, zaburzona zostaje praca układu hormonalnego powodującego niepłodność jest często negatywnym skutkiem chronicznego stanu zapalnego.
Dlatego proponujemy Państwu wykonanie jako jednego z kilku badań wykonanie testu nietolerancji pokarmowej. Już w trakcie badania będą znane wyniki pokazujące jakie pokarmy nie są tolerowane przez nasz organizm.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TEST KTT NEUROLOGICZNY / PSYCHOSOMATYCZNY

 

WIRUSY, GRZYBY, PASOŻYTY I BAKTERIE

Wirus opryszczki posp. typ alfa 

Wirus opryszczki typ gamma 

Wirus Borna

Candida mix 

Borrelia

Chlamydia 

Robaki, narządy czuciowe

Robaki, układ nerwowy

 

OBCIĄŻENIA  ŚRODOWISKOWE, SZCZEPIONKI, CHEMIA

Elektrosmog 

Promieniowanie ziemskie

Żyły wodne

Fale radiowe, fale telefonów komórkowych

Bluetooth/WLAN UMTS/DECT 

Formaldehyd

(Gdzie: w materiałach nieulegających gnieceniu (non-iron), w materiałach nieelektryzujących się, materiałach odpornych na działanie chloru, materiałach odpornych na mole,  nylonie, zamszu i irsze, kosmetykach, zwłaszcza w preparatach do utwardzania i nabłyszczania paznokci, antyperspirantach, fluidach do twarzy, płynach i olejkach do kąpieli, kremach, płynach do płukania jamy ustnej i dezodorantach,  środkach do czyszczenia stosowanych w gospodarstwie domowym,  produktach z papieru – poprawia odporność na wodę, tłuszcz, zagniecenia,  materiałach budowlanych – klej mocznikowo-formaldehydowy lub spoiwo, stosowany jest w produktach takich jak płyta wiórowa, sklejka i MDF, produktach medycznych takich jak preparaty do usuwania kurzajek, kremy lecznicze, gips, środki do dezynfekcji korzenia zęba w leczeniu kanałowym, farbach, płynach do balsamowania zwłok i konserwantach do próbek laboratoryjnych, SZCZEPIONKI)

Radioaktywność 

Glifosat/Herbicydy 

Fencyklidyna (PCP) 

(W przeszłości używana była do znieczulania przedoperacyjnego, jednak ze względu na swe psychoaktywne działanie i neurotoksyczność została wycofana z lecznictwa)

Bifenyle polichlorowane (PCB) 

(Gdzie: plastyfikatory i impregnaty, płyny hydrauliczne, smary, opakowania, farby drukarskie, preparaty owadobójcze, kleje i tworzywa sztuczne, materiały izolacyjne do przewodów elektrycznych, w silnikach, transformatorach)

Znieczulenie ogólne 

Amalgamat/Rtęć 

Dodatki do leków

Wrażliwość chemiczna 

 

OBCIĄŻENIA ALERGICZNE

Histamina

Mleko krowie 

Pszenica

Gluten 

Jajo kurze 

Kwas salicylowy 

 

ORTOPEDIA

Blizny 

Nerwobóle (stan ostry) 

Nerwobóle (stan chroniczny)

Bóle nerwów obwodowych

Wegetatywne bóle nerwowe 

Bóle 

Blokady kregów

 

HORMONY, ORGANY I NEUROPRZEKAŹNIKI

Acetylcholina

alfa- Endopsychosin 

Amfetaminy 

Kwas asparginowy 

Dimetylotryptamina

Endorfiny

GABA 

Fenyloetyloamina 

Szyszynka

Podwzgórze 

Przysadka mózgowa

Tarczyca 

Kortyzon/Kortyzol 

Progesteron 

Hormony tarczycy 

 

 

 

 

 

 

Terapie medycyny komplementarnej takie jak biorezonans, homeopatia, akupunktura i inne metody medycyny holistycznej nie zapewniają 100% skuteczności. Skuteczność tych metod to zawsze kwestia indywidualna i zależy od konkretnego schorzenia, organizmu pacjenta oraz jego sumiennego stosowania się do zaleceń terapeuty. W medycynie konwencjonalnej nie była przedmiotem badań naukowych i w Polsce nie jest jeszcze rozpoznawalna.

chcę się umówić

leczenie biorezonansem zaburzeń neurologicznych

nasz test

Biorezonans Test na zaburzenia neurologiczne i psychosomatyczne

Usługi - Testy zdrowotne - Test hormonalny

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku

TERAPIE

DIAGNOSTYKA

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku