Biorezoans Skuteczna metoda na usuwanie pasożytów i innych obciążeń

Jak się przygotować?

Testy patogenów, pasożytów, bakterii, wirusów i grzybów

 

Proponujemy Państwu oprócz testów alergicznych i zdrowotnych testy wykrywające patogeny takie jak: pasożyty, bakterie, wirusy i inne. Niestety takie zakażenia są  coraz częstszymi przyczynami najróżniejszych chorób, w tym chorób autoimmunologicznych czy nawet nowotworów.

 

Zalecamy wykonanie diagnostyki od Testu identyfikacyjnego. Jest to bardzo rozbudowany test obciążeń który nada kierunek całej terapii.

 

Usuwanie pasożytów i innych patogenów metodą biorezonansu jest bezbolesne, bezinwazyjne i wysoce skuteczne. 

 

Mają one na celu zidentyfikowanie infekcji i zakażeń w organizmie, które są jedną z najczęstszych przyczyn złego samopoczucia i zaburzenia równowagi naszego organizmu, który nie daje sobie rady z takimi obciążeniami. Po testach dobierane są indywidualne terapie mające na celu usunięcie patogenów oraz detoksykację organizmu. Dzięki temu oprócz samego usunięcia pasożytów czy innych patogenów wspieramy organizm w oczyszczaniu z toksyn powstałych na skutek bytowania jak i elimiancji patogenów.

 

Bardzo ważna jest również współpraca pacjenta z terapeutą i zasosowanie sie do zaleceń. By nie tylko usunąć pasożyty, ale również utrudnić im ponowne zasiedlenie organizmu pacjenta. 

 

Po każdej sesji terapeutycznej zalecane jest picie większej ilości wody niegazowanej (najlepiej 1,5 -2l) w ciągu 24h. Powinna to być to woda jak najlepszej jakości o niskim stopniu zmineralizowania, by jak najlepiej mogła wypłukać z organizmu wszystkie usuwane toksyny. Dla lepszych efektów terapii zaleca się by w dniu zabiegu oraz w ciągu 24h po, powstrzymać się od spożywania używek tj. kawa, herbata, alkohol.

 

 

 

 

 

 

 

Terapie medycyny komplementarnej takie jak biorezonans, homeopatia, akupunktura i inne metody medycyny holistycznej nie zapewniają 100% skuteczności. Skuteczność tych metod to zawsze kwestia indywidualna i zależy od konkretnego schorzenia, organizmu pacjenta oraz jego sumiennego stosowania się do zaleceń terapeuty. W medycynie konwencjonalnej nie była przedmiotem badań naukowych i w Polsce nie jest jeszcze rozpoznawalna.

chcę się umówić!

Usługi - Testy obciążeń

Copyright © 2018-2019 Klinika BioTerapii

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku

DIAGNOSTYKA

TERAPIE

Klinika BioTerapii

Gabinet Biorezonansu i Medycyny Naturalnej

Klinika BioTerapii Gabinet Biorezonansu i  Medycyny naturalnej w Białymstoku